Bir aile şirketi olarak Veysel ŞENTÜRK ve İbrahim ŞENTÜRK kardeşler tarafından kurulan Şen Etiket, 1993 yılından beri tekstil sektöründe, etiket, aksesuar ve ambalaj üretmektedir.

Biz Şen Etiket olarak, tek sallantı etiket üretimi ile başladığımız işimizi, daha sonra, deri etiket, jakron etiket, kauçuk etiket, metal etiket ve dokuma etiket etiketlerinin üretimiyle, işimizi geliştirdik. Son yıllarda, imalat yapımıza uygun olan farklı ürün çeşitlerine de yöneldik, ambalaj, kutu çeşitleri, aksesuarlar, kumaş çantalar, karton çantalar, transfer baskılar ve micro baskılar’la müşterilerine daha geniş hizmetler sunmaktayız.

30 yıla yakın varlığını sürdüren firmamız, yurtiçi ve yurtdışındaki markalarının onaylı tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Şen Etiket her zaman olduğu gibi başarılı ve uzman firmalarla iş ortaklığı yapmaya hazırdır.

Şen Etiket Değerlerimiz

MİSYONUMUZ
Şen Etiket, geniş makina parkuru ve uzman personel kadrosuyla kaliteli ürün yapmaya özen gösterir. Uzun senelerde kazandığımız tecrübelerle, tekstil sektöründe bütün etiketler başta olmak üzere tekstil aksesuarları üreten firmamızın en önemli görevi, yüksek kalite ile uygun fiyatın birleştirmesidir. Bununla birlikte, tasarım ve sanatsal çalışmalar her zaman bize yön vermiştir. Kendimizi ve tekniklerimizi güncelleyerek en zorlayıcı tasarımlarda bile müşterilerimizi hayallerindeki ürün ile buluşturmaya çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ
Etiket imalatında amacımız doğaya zarar vermeden üretim yapabilmektir. Hammaddelerimizi dönüştürülmüş ve dönüştürülebilen ürünlerden seçip, sürdürülebilirlik ilkesine sadık kalmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız : Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın memnuniyeti her şeyin önünde gelir. Taleplerinizi karşılamak için titizlikle çalışırken görüş ve önerilerinize önem veriyoruz.

Takım Çalışması : Uzman ekibimizle kararlarımızı birlikte alıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın bilgisi dahilinde ve fikri alınarak operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

İş Ahlakı : Tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve şeffaflığa çok önem veriyoruz. Karşılıklı güven çerçevesinde “kazan-kazan” politikası ile ilerliyoruz.

Motivasyon : Tutku ile ürettiğimiz etiketlerimizde en büyük motivasyonumuz işimizi severek yapmamız. Mevcut tecrübemizle üretimimizi yüksek kalitede gerçekleştirirken önümüze gelen her yeni tasarım, teknik ve malzemede yenilikler keşfetmeye ve kendimizi geliştirmeye seviyoruz.

Çevre Bilinci : Ürünlerimizin doğaya ve çevreye en önemlisi geleceğimize zarar vermemesi önceliğimiz. Geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz ve en kısa zamanda sertifikaları ile taçlandırmayı hedefliyoruz.

Şen Etiket